Uncategorized

Saç ekim uzmanı tavsiyesi Dr. Serkan AYGIN

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Türkiye’de saç ekimi denilince akla gelen ilk isimlerden olan, gerçekten bu işi hakkıyla yapan sayın hocamız Dr. Serkan AYGIN’dan bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Serkan Beyle herhangi bir bağlantım olmadığını belirmek isterim. Bu makaleyi asıl ele alış amacım 20 yaşındayım ve saçlarımda ciddi ölçüde erkek tipi dökülme var ve muhtemelen 2-3 yıla anlımda ciddi ölçüde açıklık oluşacak. Elimi her saçıma attığımda 3-4 tel saç geliyor. Bende %99 ihtimalle saç ekimine ihtiyaç duyacağım için internette uzun süredir araştırmalar yaptım ve hala yapmaktayım. Birçok yorum okudum. Tavsiyelere göz attım. Bu işi kaliteli yapan bir kaç kişiye ulaştım. Serkan Beyde bunlardan birisiydi. Size ilk tavsiyem Dr. Serkan Bey olacak. Kendisi 1968 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun ve İstanbul Üniversitesinde Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimini, Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve Saç hastalıkları polikliniğinde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır.

1996 yılından beridir saç dökülmeleri üzerinde çalışmalar yürüten Serkan Bey şuan saç sağlığı hizmetlerini Dr.Serkan Aygın Clinic bünyesi adı altında sunmaktadır.

Dr.Serkan Aygın Clinic, Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hastalara, kişiye özel olarak uygun tekniklerle tedaviler sunmaktadır.

Aynı zamanda Dr. Serkan Aygın, International Society of Dermatology üyesidir.

Serkan Beyin iletişim bilgilerine internetten ulaşabilirsiniz. Kendi web siteside bulunmaktadır.

Burada saç ekimi tedavilerinin fotoğraflarını paylaşmak isterdim ancak yapılan tedavilerin öncesi-sonrası fotoğraflarının web sitesinde yayımlanması ile ilgili yönetmelik kanunlarla kısıtlanmıştır. Bu sebeple bende burada paylaşmak istemiyorum ama İnternette “Dr. Serkan AYGIN saç ekimi” diye aratırsanız. Bazı forumlarda ekim yaptıran kişiler tarafından paylaşılmış fotoğraflar var. Onları inceleyebilirsiniz. Onun haricinde Serkan Bey’in web sitesinden öncesi-sonrası fotoğrafları talep edebilirsiniz.

Yazar hakkında

M.Enes Yalçın

Selamlar ben Enes. Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet ve Eğitim Fakültesi çift anadal Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programı öğrencisiyim. Eğitim alanındaki gelişmeleri takip etmeye ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Acil iletişim için instagram adresim,
instagram: @enes_yalcn

1 Yorum

  • Merhaba, Adım Asaf. 7 yıldır Dr. Serkan AYGIN’ı tanıyorum. Kendisi saç ekimi alanında gerçekten çok iyi ve gelişmeleri en iyi şekilde hizmetlerine yansıtan bir insan. Kendisiyle çalıştığım dönem boyunca hep işini en iyi yapmayı planlayan bir insan gördüm karşımda. Saç ekiminde gerek fut gerek fue, günümüzde de artık dhi ile saç ekimi yapıyor. Kendisi her bir operasyonunu önemsemese bunca yıl o isim çok yıpranmış olabilirdi. Kendisini takdir eden bu yazıyı görünce yayınlamak ve paylaşmak istedim.

Bu konuya yorum yaz