Webmaster

r10.net nedir? nasıl kayıt olunur?

r10.net Türkiye’nin en büyük webmaster formudur. Üzerinde milyarlarca web ticareti dönmekle birlikte webmasterler bu forum üzerinden bir çok konuda online destek almaktalar. Eğer yeni başlayan bir web girişimcisi iseniz bu foruma nasıl kayıt olurum diye düşünebilirsiniz. r10.net’e üye olmak sanıldığı kadar kolay değildir. Hatta r10 üzerinde tanıdığınız bir kişi yoksa neredeyse imkansıza yakın. Eğer r10 üzerinde tanıdığınız bir kişi var ise ve o kişinin elinde r10 davetiyesi var ise davetiye göndermesini isteyebilirsiniz.

Bunun haricinde r10’a girerek konularda yazan skype adreslerine mesaj atarak davetiye rica edebilirsiniz.

Ayrıca r10’a kayıt aşamasında kendinize ait bir siteismi.com/net/org gibi bir alan adına sahip epostanız olması gerekmektedir. Hotmail,gmail gibi ücretsiz mail servisleri ile kayıt kabul edilmemektedir.

Yazar hakkında

M.Enes Yalçın

Selamlar ben Enes. Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet ve Eğitim Fakültesi çift anadal Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programı öğrencisiyim. Eğitim alanındaki gelişmeleri takip etmeye ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Acil iletişim için instagram adresim,
instagram: @enes_yalcn

Bu konuya yorum yaz